czwartek, 9 sierpnia 2012

Wyróżnienia Pinspire & Zuzia Górska

A zatem w żółnierskim skrócie :) Postanowiłam wyróżnić bonami zniżkowymi do sklepu www.zuziagorska.pl następujące osoby - za ich albumy: Bon o wartości 100zł: 1. Agata Górdziałek http://www.pinspire.pl/urdc8ue5mb1j/szycie-jest-pi%C4%99kne Bony o wartości 50zł: 1. Anna Dobrzańska http://www.pinspire.pl/aniakot/szycie-jest-pi%C4%99kne 2. Dominika Kościółek http://www.pinspire.pl/shoco/szycie-jest-pi%C4%99kne 3. Katarzyna Wydra http://www.pinspire.pl/fortunatos/szycie-jest-pi%C4%99kne Wszystkim bardzo dziękuję i gratuluję :) Po bony zapraszam mailowo: pracownia.zu@gmail.com :))))

5 komentarzy:

 1. Gratuluje zdobywcom bonów. Jest mi przykro, że nie wygrałam albo przynajmniej nie dostałam wyróżnienia no ale 10-latki maja malutkie szanse na wygraną z dorosłymi, wiec tym się pocieszam. Dziękuję za mila zabawę. Pozdrowienia. Anka-Skakanka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję za wyróżnienie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ehhh gratuluję mimo, że strasznie mi smutno...marzenie o torebce ideale właśnie się ulotniło :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję zwycięzcom, ale przede wszystkim gratuluję Tobie Zuziu! Dopiero teraz zobaczyłam jak wygląda Twoje nowe lokum i jestem pod wielkim wrażeniem, pięknie się tam urządziłaś :)

  OdpowiedzUsuń