niedziela, 8 listopada 2009

Dzień ratownika!


Witajcie! Ponieważ zarówno mój mąż jak i mój tato są ratownikami grupy bieszczadzkiej GOPR, byliśmy wczoraj z całą trzódką na imprezie w Bystrem. Popilimy, potańczylimy ;) i jesteśmy z powrotem.
Była to pierwsza taka moja większa impreza od narodzin Krysi, także fajnie mi było :) mogłam się umalować, uczesać i założyć buty na obcasach ;)
No, a zanim pojechaliśmy to uszyłam kapciuszki.
Dziś muszę się wziąć za szycie "zamówień" bo nagromadziło mi się kilka, a jakoś nie wyrabiam czasowo ostatnio. Poza tym cierpię na deficyt materiałowy. Nie mogę znaleźc nic ciekawego, co by mi "pasiło". Marzę o fajnych materiałach!!

Pozdrawiam Was wszystkich :)

Aha, jeszcze taką kopertówkę uszyłam.

!

3 komentarze:

 1. Witam cieplutko:)! Zaglądam z ciekawości, kogo też Bajka wyróżnieniem obdarowała? I co za cudna niespodzianka?:) Blog szyciowy, a wbrew pozorom takich typowo szyciowych, to nie ma wcale aż tak dużo:)W jednym to się już na pewno zgadzamy: szycie jest piękne:)!I jeszcze jeden wspólny "mianownik" by się znalazł pt. wykańczanie starej chaty:)Moja chałupka też już nie jest pierwszej młodości...a etap remontu zdaje się nie mieć końca:) Na pewno jeszcze tu zajrzę, ale teraz już zmykam,bo jak na pierwszą wizytę to i tak się zasiedziałam:) Gdyby Koleżanka miała ochotę odwiedzić moje skromne blogowe progi, to serdecznie do "świata z łatek" zapraszam:) Pozdrowienia blogowo-sąsiedzkie przesyłam,Ewa:)!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ewo!
  Dziękuję za Twók komentarz! Miło mi, że do mnie zajrzałaś :)
  I dzięki Tobie wiem, że dostałam jakieś wyróżnienie :) Bo ja jeszcze jestem mało zorientowana w blogowym świecie :)
  I jeszcze poznałam kolejnego cudownego bloga. Twojego!
  Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak,tak zapraszam po wyróżnienia :)
  Zajrzałam tutaj niedawno i od razu mi się spodobało ;)
  Pozdrawiam
  Beata

  OdpowiedzUsuń